niedziela, 24 czerwca 2012

Zwrot kosztów za internet


Jeżeli chcesz zwrotu kosztów za korzystanie z internetu, mam propozycję.

Korzystając z internetu pewnie masz konto na jakimś portalu społeczno- ściowym, gdzie kontaktujesz się nie tylko ze swoimi znajomymi, ale i szerszą grupą ludzi o wspólnych zainteresowaniach. Dzięki temu możesz uzyskać parę złoty na prowizji w księgarni katolickiej Tolle.pl Polecam!

Jeżeli w gronie Twoich znajomych znajdują się osoby zainteresowane rozwojem duchowym, problematyką społeczną, polityką, rodziną, wychowywaniem dzieci, ale także są wśród nich przedsiębiorcy zainteresowani skuteczniejszym działaniem swojej firmy, większym zyskiem i lepszą komunikacją ze swoimi pracownikami. Jak i odwrotnie, ktoś chce lepiej pracować, więcej zarabiać i chce wiedzieć jak to zrobić. To ta księgarnia może spełnić swoją rolę w zwrocie kosztów korzystania z internetu dzięki oferowanej prowizji. Jeżeli znajomi internetowi nie są zainteresowani rozwojem, to księgarnia zawiera dla nich ksiązki z gatunków takich jak fantastyka, powieści historyczne i obyczajowe, przygodowe i thillery, nie ma więc problema. Kwestia tylko w tym, by byli "czytający".

W zasadzie nie ma to znaczenia czy są czytający. Przecież nie robią jakiejś łaski, że kupią sobie książkę. Jedyne co jest ważne by kupili za Twoim pośrednictwem. Trzeba im dać taką szansę, bez zbędnych nacisków, wystarczy wklejać co jakiś czas odpowedni link ofertowy, zawierający informację o tym, że należy Ci się z niej prowizja. Zobacz szczegóły: kliknij!

1 komentarz: