środa, 21 października 2009

Jak mieć jeszcze więcej przyjaciół (Metoda Hobbita)

Jeśli czytałeś mega-bestseller Tolkiena "Władca pierścieni" to możesz od razu przejść na blog Synergii i skorzystać z urodzinowej promocji, w której do północy w środę 21.10.2009 masz 50% zniżki na produkty oraz możliwość podarowania tych produktów swoim znajomym zupełnie za darmo.

Sprawdź szczegóły tutaj!

Ciekawe czy zdarza Ci się mieć chociaż mały żal do Twoich bliskich, za to, że nie pamiętają o Twoich urodzinach czy imieninach?

Czy zastanawiałeś się kiedyś kto i dlaczego wymyślił, że na Twoje urodziny ludzie mają robić prezenty Tobie? Logika jest w tym tylko pozorna. Po pierwsze skąd ludzie mają wiedzieć, że masz urodziny?

Jak znajomi dowiadują sie o Twoich urodzinach?

A) informuje ich ktoś kto jest Ci tak bliski, że pilnuje Twoich dat
B) informujesz ich poprzez zaproszenie na imprezę

Co jednak jeśli nie planujesz imprez, a Twoja najbliższa/najbliższy też zapomina? Czy wtedy nie byłbyś warty, aby Ci złożyć życzenia?

Jaką masz alternatywę?

W historii Hobbitów z powieści Tolkiena wyczytasz, że ich tradycją było głoszenie wszem i wobec swojego jubileuszu i ROZDAWANIE PREZENTÓW swoim gościom.

Hobbici przyciągają bliskich do siebie za pomocą rozdawania prezentów. Zrób to samo i sprezentuj wartościowe upominki swoim bliskim!

Nie musisz się obawiać, że ktoś na kim Ci zależy, zapomni o Twoich urodzinach lub, że będzie Ci głupio przypominać mu o tym.

Oczywiście powstaje wymówka typu "skąd mam wziąć kasę na prezenty dla 30-40 znajomych, których chciałbym obdarować? I tutaj kreatywność odegra właściwą rolę.

Po pierwsze używając Internetu możesz zrobić całkowicie darmowy prezent nawet 300 znajomym. Wystarczy, że w google wyszukasz "ekartki urodzinowe" i już za 5 minut możesz wysyłać znajomym życzenia.

Po drugie wysłanie ładnej pocztówki kosztuje ok 3 zł, czyli przy sporej liczbie znajomych wyjdzie w sumie koszt 2,5 pizzy. Prawdę mówiąc taka wysyłka pocztówek z ciepłymi życzeniami do wszystkich znajomych to czysta inwestycja. Tylko czekać jak któryś się zgłosi w sprawie spotkania, bo ma interes do omówienia :)

Przechodząc do części praktycznej twórcy Synergii postanowili sprawdzić teorię Hobbitów empirycznie i rozdają prezenty nie tylko Tobie, ale i Twoim znajomym.

Sprawdź dokładnie tutaj!

W tym miesiącu Synergia obchodzi swoje 4 urodziny i z tej okazji przygotowali dla Ciebie podwójny prezent. Jednak nastaw się na błyskawiczne działanie. Do północy w środę (21.10.09) możesz zdobyć jeden z trzech produktów za połowę ceny. Ale to nie wszystko...

Zakupiony produkt możesz podarować aż 4 bliskim osobom zupełnie za darmo.

Daj swoim bliskim szansę na nowe możliwości i perspektywy przy wykorzystaniu publikacji o samorozwoju. Ty masz taniej i robisz bardzo wartościowy prezent swoim znajomym. My natomiast docieramy z naszym przekazem i ideami do nowych osób, co w przyszłości owocuje jeszcze szybszym wspólnym rozwojem.

Pamiętaj, ten kto pomaga jednej osobie pomaga całemu światu!

Pozdrawiamy ciepło :)
Jaras i Ela

PS Masz około kilka godzin na skorzystanie z 50% zniżki.
Wykorzystaj to mądrze!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz